Темний і Смуглявий(Для AT)


Це була його фотографія, яка вперше привернула мою увагу. Я був посмідно відповідав на текстові повідомлення на сайті знайомств, здивований моєю передбачуваною популярністю. Я навіть не доторкнувся до нього, але я відповів. І тоді я побачив його фотографію.

Протягом багатьох років мене привертали до північноєвропейського типу: блондинка і синьоока; Чистий і ніжний і відкритий. Але з моменту аварії та спалення мого дуже довгострокового ставлення я безнадійно притягувався до людей темного і смугляного різноманіття. Я знаю, ти знаєш тип. І якщо ви цього не зробите, дозвольте мені це описати.

Смачно

Пікант Смачний. Суцільний

Тепер ти знаєш тип? Тип, який на перший погляд виглядає глибоко, темно і смачно, а потім затискає спину губ, як кайенський перець; Товсті повні губи, що вириваються з-за закріпленої бороди, яка сидить на високих скулах; М’яке і темне хрестовинне волосся, яке починає шипуватися пальцем; Гострий горло, який впадає в два різних басейни ключиці, які є ідеальним приземленням для пухнастих поцілунків; Сундук, який приховується від зору, але відганяється в обох напрямках, як на схід, так і на захід, до однакових близнюків плечових ковпаків, а потім по руках, повз пороги товстих жил на зап’ясті, до делікатних рук, які часто нахиляють мою Обличчя, щоб побачити його погляд; Каскадом вниз через вузькі стегна і на пару хтивих стегон, які виглядають як льодовики, які потрапляють на коліна і йдуть до його канатних телят.

Ось так. Краще, саме так.

І все-таки, коли він вперше звернувся до мене, він, ця приголомшлива людина, назвав мене гарним.

2 thoughts on “Темний і Смуглявий(Для AT)

  1. Can you tell me if this pist is in Russian? There is no place to push translation. Meant to be so?

    Like

Comments are closed.