Любите чоловіків (для Артема)


Artem JacketПротягом мого життя я дізнався одну чи дві речі про люблячих чоловіків.

Якщо ти – веселий чоловік або жінка, яка приваблює чоловіків, то ти точно знаєш, наскільки вони можуть (як ми) бути одурманюючими. Але тільки до того, як невдало закінчився моїх стосунків, я цілком зрозумів, якою мірою я люблю люблячих чоловіків.

Я люблю все про чоловіків. Все. Їх доброзичливість та їхня незграбність, їхня зарозумілість і їх смиренність, їх ніжність та їхнє брутальне житло. Я люблю їх посмішки, їх сміх, їхні черево, їхні плечі. Я люблю їхні глибокі очі і їх криві озорні усмішки. Я люблю їх присвячувати сексуальним, політичним та релігійним поглядам. Я люблю їх непохитну прихильність до своїх чоловіків, їх дружин, своїх коханців, їхніх хлопців, їхніх подруг, своїх дітей та своїх домашніх тварин. Я люблю їх м’якість. Мені подобається їх твердість. Я люблю все про чоловіків, включаючи чоловіка. І я люблю всіх, хто любить люблячих людей.

Любити чоловіків непросто. Запитайте будь-який веселий чоловік або жінка. Але люблячі чоловіки отримують нагороди за рамки уяви. Для мене це виходить далеко за межі сексуальності і заглиблюється в чуттєвість та близькість.Artem In Bed Звичайно, секс з чоловіками гарячий, але жарко триває лише до тих пір, поки хтось нагріває вогонь. Що трапляється, перш ніж кисляче вогонь вражає звивистим освітленням туги? І що відбувається після? Я думаю, що чуттєвість передує сексуальності, а інтим перевершує її. Я особливо люблю люблячих чоловіків, коли їх бажання охолоне, а що залишається – теплі, спокійні вугрі сильних рук, обплетені навколо інших, як м’ясисте повзає плюща. Вогкість брів, які зараз виробляють маленькі крапки з гусячої худоби, які вириваються на голі туловища, які заглядають з-під спіральних листів. Я люблю шепоті, які спокійно заміняють грызлившись і заростання вродженої пристрасті.

Минулого вечора я спостерігав за фінальними сценами “Горбата гори”, де Енніс (Хіт Леджер) відвідує будинок хлопчика Джека (Джейк Джилленхаал). Енніс виявляє пару сорочок, що належать Джеку, затиснутому в колоду. Ці сорочки були сорочки, які Джек носив, коли він був з Еннісом на горі Брокбек. Енніс затискає цю пару сорочок і вдихає глибокий запах Джека, і ти можеш відчути страждання Енніса.

Ось як це люблять чоловіки.

One thought on “Любите чоловіків (для Артема)

Comments are closed.